Pozycjonowanie

Sprawimy, że Twoja strona www
będzie widoczna wysoko w Google.

Od 2008 roku skutecznie pozycjonujemy strony internetowe naszych klientów w wyszukiwarkach internetowych, w tym w Google.

Twoja strona nie jest widoczna w Google? Sprawimy, że znajdą ją tysiące użytkowników! Zamawiam Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron internetowych jest kluczowym i skutecznym elementem marketing internetowego.

Pozycjonowanie stron www takich jak strony firmowe, sklepy internetowe, portale, serwisy,blogi czy fora dyskusyjne to szereg czynności mających na celu podniesienie na stałe pozycji danej strony na konkretne słowa kluczowe.

Działania te polegają na kompleksowej optymalizacji strony internetowej pod kątem wymogów wyszukiwarek i czynników SEO oraz prowadzenie aktywnej kampanii pozyskiwania linków zwanej potocznie „link buildingiem„.

Przeprowadzenie tych działań w sposób odpowiedni spowoduje, że pozycje Twojej strony wzrosną. Poniżej znajdziesz nasze SEO Case Studies…

Zamawiam Pozycjonowanie

Analiza słów kluczowych

Wszelkie skuteczne działania SEO poprzedzamy zrozumieniem branży i oferty. Dzięki temu wybierzemy tylko te słowa kluczowe, które spowodują, że widoczność Twojej strony wzrośnie a wraz z nią urośnie także Twój biznes!

Optymalizacja strony

Przeanalizujemy Twoją stronę pod kątem optymalizacji i gotowości do działań SEO. W tym obszarze zweryfikujemy czy kod źródłowy jest poprawny, czy treści są relewantne oraz czy obecny profil linków nie spowoduje problemów w przyszłości.

Link building

W obszarze działań link buildingu czyli aktywnego pozyskiwania linków do Twojej strony www zrealizujemy skuteczne kampanie, które spowodują, że Twoja strona www będzie wysoko przez długie lata.

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

SEO Case Studies

2 sierpnia 2016
Akcesoria dla dzieci – Projekt SEO

Projekt SEO dla naszego partnera rozpoczęliśmy pod koniec zeszłego roku a w związku z tym pierwsze, ciekawe wzrosty ruchu organicznego przypadły…

Read More
2 sierpnia 2016
Akcesoria dla kobiet – Projekt SEO

Zostaliśmy zaproszeni do wsparcia nowego projektu z branży akcesoriów i kosmetyków dla kobiet. Nasza rola została określona w obszarze tworzenia treści…

Read More
15 lipca 2016
Wzrost rok do roku o 76%

Projekt, który poniżej opisujemy związany jest z branżą turystyczną a w związku z tym charakteryzuje się wysoką sezonowością, która w tym…

Read More