Stały i stabilny wzrost

14 lipca 2016

Wraz z naszym klientem z branży akcesoriów i sprzętów dla kobiet współpracujemy już od ponad 1,5 roku. Rozpoczęliśmy projekt w momencie, w którym serwis dopiero powstawał i dzięki temu mieliśmy realny wpływ na to jak będzie on skonstruowany. Nasze zalecenia optymalizacyjne zostały uwzględnione praktycznie w całości co pozwoliło na skonstruowanie skutecznych powiązań wewnętrznych co przełożyło się w późniejszym terminie na skuteczność realizowanego przez na aż do dziś pozycjonowania.

Bezpiecznie do celu

Klient wyraził swoje oczekiwania jasno:

Chce wzrostu ale bezpiecznego. Chce aby moja domena była bezpieczna i służyła mi przez wiele lat. Budujemy brand, który nie będzie zmieniał domeny za kilka lat tylko dlatego, że ktoś robił SEO słabej jakości i nieodpowiedzialne względem naszej marki.

Podjęliśmy się tego zadania i realizujemy je z sukcesem do dziś. Poniżej macie możliwość weryfikacji postępów uwzględniając sesje z wyników organicznych:

Stabilny wzrost projektu SEO

Stabilny wzrost projektu SEO

Jak widzicie w połowie naszej współpracy dotarliśmy do Świąt Bożego narodzenia i ruch gwałtownie przyspieszył. Po zakończeniu sezonu świątecznego my dalej konsekwentnie realizujemy wzrosty i przewidujemy, że Święta w tym roku będą rekordowo wysokie!

0 Comments

Dodaj komentarz